Projekt stołówki

Wykonamy dla Ciebie profesjonalny projekt stołówki

Niezależnie od tego, jaki lokal mamy zamiar stworzyć i jakie będzie jego przeznaczenie, jeśli jest on związany z branżą gastronomiczną musi spełniać z góry narzucone kryteria związane z bezpieczeństwem, higieną oraz komfortem pracy. Aby lokal spełniał wszystkie wymogi techniczne i formalne, warto skorzystać z pomocy specialistycznych biur projektowych, które zajmują się wykonywaniem kompleksowych planów technologicznych dla obiektów gastronomicznych. Niezastosowanie się do obowiązujących przepisów BHP i Sanepid może skończyć się wysokimi karami, niepotrzebnymi kosztami, a nawet zamknięciem lokalu. Obojętnie czy mamy zamiar otworzyć restaurację czy prowadzić stołówkę, projekt technologiczny jest tu konieczny.

Sporządzając projekt stołówki inwestor ma możliwość wczesnego sprawdzenia ile lokal będzie wymagał nakładów, a także zagwarantuje bezpieczeństwo inwestycji. Dobrze wykonany projekt technologiczny stołówki zapewni wiedzę dotyczącą tego w jaki sposób umiejscowić sprzęty, rozplanować pomieszczenia, tak by były możliwie jak najbardziej funkcjonalne. Opracowanie projektu odpowiada również na takie zagadnienia, jak zarządzanie mediami: wodą, ściekami, energią, gazem i ich kosztami. Projekt stołówki to ustalenie menu, to określenie przewidywanego planu sprzedażowego, to wytyczenie odpowiedniej ilości miejsc siedzących na sali, to opracowanie technologii wydawania posiłków, określenie ilości i sposobu kasowania. To również technologia przygotowywania i obróbki termicznej produktów. To zestawienie sprzętowe wraz z opisem procesów technologicznych zachodzących na zapleczu i froncie stołówki. Czy projekt jest potrzebny? Oczywiście!

Właściwie wykonane projekty stołówek

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem projektów stołówki oraz innych lokali gastronomicznych już od wielu lat. Świadczymy kompleksowe usługi, które gwarantują naszym klientom bezpieczeństwo oraz odciążają ich od załatwiania wszelkich formalności projektowych. Zgłaszając się do nas masz pewność, że wykonany wszystko z należytą dbałością i pomożemy na każdym etapie realizacji. Każdy projekt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Nie unikamy kontaktu z klientem – wręcz przeciwnie – zależy nam na jak najlepszym zrozumieniu wizji klienta czego efektem ma być projekt całkowicie zgodny z jego oczekiwaniami co jest dla nas absolutnym priorytetem.

Wykonujemy projekty stołówek dla firm, szkół, przedszkoli, szpitali i wielu innych instytucji użyteczności publicznej i prywatnej. Naszym celem jest zapewnienie usługi, która będzie korzystna i satysfakcjonująca dla obu stron. Współpracujemy tylko z najlepszymi specjalistami. Gwarantujemy projekt zgodny z obowiązującymi przepisami sanitarno – higienicznymi, z przepisami BHP i wymogami HACCP. Dzięki współpracy z nami masz pewność, że opracowany przez nas projekt technologii gastronomicznej będzie spełniał wszystkie wymogi prawne ale przede wszystkim spełni oczekiwania wywołując uśmiech na twarzy. Nasi projektanci czekają na Ciebie!

Masz pytania? Wyślij wiadomość.