Projektowanie kawiarni

Projektowanie kawiarni to coś więcej, niż ustawienie stolików

Nasze biuro projektowe zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych projektów technologicznych pomieszczeń branży gastronomicznej. Gwarantujemy kompleksową usługę i atrakcyjne ceny. Każde zlecenie jest dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy pełną satysfakcję oraz doradztwo na każdym etapie wykonywania projektu. Zajmujemy się projektowaniem kawiarni, barów, restauracji, pizzerii, lokalów typu bistro, pubów, kantyn pracowniczych, kuchni hotelowych, szpitalnych, bufetów śniadaniowych i wielu innych.

Każda działalność związana ze świadczeniem usług gastronomicznych jest zobowiązania do przestrzegania pewnych praw i przepisów. Kompleksowe projektowanie kawiarni to nie tylko umiejscowienie w lokalu stolików, ale i dobra organizacja pracy dla pracowników. To właściwe zaprojektowanie lady wydawczej z reguły o ograniczonym wymiarze, to poprawne rozmieszczenie urządzeń na i pod blatowych, to takie zaaranżowanie całej strefy kawiarnianej gwarantujące zarówno efektywną pracę, sprawną i szybką obsługę ale przede wszystkim zadowolenie klienta.

Projektujemy kawiarnię zgodne z przepisami Sanepidu

By projekt kawiarni został zaakceptowany przez Sanepid musi opierać się na podstawowych zasadach dotyczących zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy oraz warunków sanitarno-epidemiologicznych. Wszystkie inwestycje związane z projektowaniem kawiarni przez naszą firmę są zgodne z polskimi oraz unijnymi przepisami HACCP. Ponadto naszą pracę uzgadniamy z rzeczoznawcami. Zajmujemy się formalnościami związanymi z opinią wydawaną przez SANEPID i BHP. Korzystając z naszej pomocy nie musisz sam załatwiać wszystkich dokumentów.

Naszym klientom gwarantujemy profesjonalizm oraz rzetelnie wykonane projekty. Nasze zlecenie odbywa się etapami, które pozwalają na poznanie oczekiwań klienta oraz zapoznanie się z lokalem. Rozpoczynamy od wizji lokalnej lub analizy projektu architektonicznego. Każdy etap konsultujemy z klientem, który przekazuje nam wszystkie uwagi oraz przedstawia swoją wizję stanowiącą bazową wytyczne w projektowaniu kawiarni. W projektowaniu małych kawiarni wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania a zakresu ciągów technologicznych, ale nie boimy się projektować i podpowiadać klientom rozwiązań nowych, koncepcyjnych, ciekawych i takich które mimo iż nietypowe mogłyby zadziałać tylko na plus.

Masz pytania? Wyślij wiadomość.